Чемпіонка Кубку Світу з боротьби Тетяна Ріжко про найскладніше у змаганнях і волю до перемоги

На телефонному зв’язку з Яскравим радіо була тріумфаторка цьогорічних змагань на Кубку світу з спортивної боротьби, що проходив у Сербії Тетяна Ріжко! Українка виграла золоту медаль у ваговій категорії до 65 кг. На шляху до фіналу українка була сильнішою за росіянку Марію Кузнєцову (8:4), а ще виграла у болгарки Мімі Христової з рахунком 13:8. У вирішальному поєдинку наша спортсменка здобула перемогу, здолавши представницю Молдови Ірину Рингачі з рахунком 14:4. Що було найскладнішим на змаганнях для Тетяни, які правила мотивують дівчину і про що вона мріє далі? Про це слухайте у нашому інтерв'ю.